Експедиція 12-ти європейських цінностей”. 1-7 липня, Вінниця

З ініціативи ГО Наше Поділля, 1-7 липня пройде молодіжний проект «Експедиція 12-ти європейських цінностей», який спрямований на ознайомлення молоді з різних областей України з основними 12-ми європейськими цінностями, та їх подальше представлення місцевим жителям різних регіонів.

Протягом тижня, молодь та підлітки, із різних географічних частин України: Схід, Захід, Північ, Південь, Центр та Крим, визначать 12 головних Європейський цінностей, які є совоною європейської цівілізації та навчаться представляти ці цінності своїм ровесникам, активістам, місцевим жителям різних географічних регіонів України.

Розпочнеться експедиція із сплаву Південним Бугом — найважливішою артерією Поділля. Далі молоді учасники проекту у неформальній атмосфері ознайомляться із цінностями європейського суспільства разом із досвідченим працівником сфери побудови громадянського суспільства. Після цього вони, разом із професійними фасилітаторами та представниками «Вуличного театру Вінниці» підготують коротенькі вистави на тему кожної із цінностей, які представлять на широку аудиторію на одній із центральних площ міста Вінниці.

Цінності, що будуть розглядатись проектом: мир, права людини, демократія, повага до людського життя, повага до інших культур, гендерна рівність, соціальна справедливість, індивідуальна свобода та самовираження, толерантність, свобода віросповідання, верховенство права, солідарність та підтримка інших.

Основною метою проекту є навчити учасників 12-ти європейським цінностям, котрі критично необхідні на шляху побудови демократичного та цивілізованого суспільства, дати їм можливість осмислити їх та презентувати для широкої вуличної аудиторії. Також метою є побудова доброзичливих та ближчих зв’язків між представниками різних регіонів України, котра потерпає вже більш як півроку від системної політичної та соціальної кризи. Також учасники приймуть участь у сплаві та житимуть у наметовому містечку на природі, що позитивно вплине на їх здоров’я і ще вони зможуть здобути навички театральних постанов.

Проект проходить за підтримки Ради Європи (European Youth Foundation) з 1 по 7 липня 2014 року. Він збере учасників із наступних міст та регіонів: 1) Вінниця; 2) Чернігів; 3) Рівне; 4) Запоріжжя; 5) Донецьк; 6) Окупована республіка Крим.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *