Історія успіху

NP

Вінницька обласна молодіжна громадська організація “Наше Поділля” була заснована в 2000 році, проте довгий час існувала як клуб. Дата офіційної реєстрації 21 Травня 2002 року. ВОМГО “Наше Поділля” з часу свого створення позиціонує себе як просвітницька громадська організація.

На сьогоднішній день членами Вінницької обласної молодіжної громадської організації “Наше Поділля” є 86 осіб. Організація є членом Вінницького обласного комітету молодіжних організацій, членом коаліції громадських організацій по активізації молодіжних ініціатив в районах Вінницької області, Асоціації партнерства та коаліції „Подільський майдан”, а також інших громадських об’єднань, що об’єднують громадські організації навколо захисту прав і свобод людей та побудову громадянського суспільства.

Метою діяльності організації є сприяння формуванню прогресивної, патріотично свідомої, культурної молоді, шляхом задоволення та захисту її законних національно-культурних, інформаційних, соціальних, економічних, творчих, наукових, вікових, спортивних та інших інтересів.

З часу заснування було проведено багато різноманітних акцій. Зокрема такі:

  • заснування “Політико Інформаційного Клубу (ПІК)” – 2000 – 2002 рр.
  • проведення молодіжних розважальних акцій “Зупинка для закоханих” та “Студентських маршрут”, які вже стали традиційними для організації та міста;
  • проведення ряду українських дискотек у районних центрах та м. Вінниця, які були покликані сприяти популяризації серед молоді Вінниччини української музики та української мови;
  • проведення великої кількості круглих столів (за участю влади, ЗМІ, громадських організацій та студентів) на актуальні молодіжні теми

Останніми нашими проектами є: створення клубу молодих маркетологів для студентів Вінницького державного аграрного університету, ініціатива з перейменування вулиці Чекістів на вулицю героя України В.М. Чорновола та облаштування на ній відповідних написів, координація у Вінницькій області автопробігу “Європейська весна в Україні – 2004 ”, проведення на протязі серпня 2004 року мобілізаційно-просвітницького автопробігу “Час обирати”, під час якого мобілізувати до активної виборчої діяльності понад 15 000 молоді з районів Вінницької області. Проект реалізовувався завдяки підтримці програмі FREEDOM HOUSE “Участь громадян у виборчих процесах в Україні”, проведення благодійної акції для дітей, що є вихованцями будинків інтернатів Вінниччини – „Діти дітям”, проведення спільно з іншими громадськими організаціями кампанії на території всієї області з визначення місцевих проблем „Пора знати правду”, „Волонтерський табір доброї волі”, метою якого було створення соціальної лікарні в селі Гнатків, Томашпільського району, Вінницької області, антикорупційний проект „Подолати корупцію у Вузах – подплати дракона в собі”, моніторинг незалежного зовнішнього оцінювання та моніторинг вступної кампанії до вищих начальних закладів у 2008 році, проведення соціальних кампаній у Вінницькій, Одеській та Сумській областях та інші. Також ВОМГО „Наше Поділля” за останні два роки організувала і провела понад 40 тренінгів і семінарів для активістів громадських організацій, а також просто активних громадян. Організація в своєму складі має двох тренерів, які проводять тренінги з різних актуальних для молоді регіону питань, фасилітатора з методики „Відкритого простору”, веб-дизайнера, фахівця з соціологічних досліджень та спеціаліста з public relation.

РОБОТА ВОМГО “НАШЕ ПОДІЛЛЯ ” В РАЙОНАХ ОБЛАСТІ.

На протязі останніх шести років організація є одним з партнерів у Вінницькій області Східноєвропейського демократичного центру (EEDC) при реалізації проекту “Розвиток молодіжного руху у Вінницькій області”. За цей час було значно активізовано молодіжний громадський рух у області. Увагу було зосереджено у 8-ми районах, де на час початку нашої діяльності не існувало жодної дієвої громадської організації. Результатом нашої діяльності за рік стало створення та налагодження співпраці з 11 молодіжними організаціями з 8-ми районів області, які на сьогоднішній день стали відомими серед місцевої молоді та місцевої влади.

В подальшому організація ставить перед собою завдання активізувати діяльність молодіжних організацій у всіх районах, навчити районні організації залучати для своєї діяльності кошти з різних джерел та налагодити між районними організаціями постійну та якісну комунікацію.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *