МузЕнтропія 2009 фестиваль у підтримку притулку “Планета”

Благодійний фестиваль альтернативної музики «МузЕнтропія», який вже вп’яте проходить у Вінниці, намагатиметься привернути увагу суспільства до проблеми тисяч бездомних тварин на вулицях нашого міста, а також розвинути відчуття відповідальності за тих, кого приручили.

 Щороку фест збирає сотні шанувальників молодих виконавців, які жертвують кошти на допомогу нужденним. Раніше гроші передавалися на допомогу дітям, хворим на аутизм, онкохворим, молоді на візках, дітям-сиротам. У 2009 році організатори фестивалю — молодіжна організація «Наше Поділля» – планують зібрати кошти для закупівлі медичного обладнання та препаратів у притулок та стерилізаційний центр для бездомних тварин «Планета».

 Драйв та енергію кращі представники вітчизняної рок-музики дарували зі сцени МПМ «Зоря». Серед десяти груп, які виступили на фестивалі, вінницьких тільки дві. Добре відомий у місцевих колах «Клондайк Бенд» і молода поп-панк група «Brandon from 19». Хедлайнерами цього вечора стали київський гурт «Qarpa» і тернопільський «Лос Колорадос».

Джерело:http://www.33channel.vinnitsa.com/2009/m09-25-17.php

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *