Реалізовані проекти

За останні роки нашою організацією було реалізовано наступні найбільш важливі проекти, які значною мірою вплинули на розвиток громадського середовища регіону:

§ 2005- 2009 спільно з Вінницьким обласним комітетом молодіжних організацій реалізація проекту „Мережа громадської дії у Вінницькій, Хмельницькій та Черкаській областях (На Поділлі та Наддніпрянщині)”, за фінансової підтримки національного фонду підтримки демократії (NED);

§ 2007 рік реаалізація проекту спільно з Східноєвропейським демократичним центром “Активізація молодіжних локальних ініціатив в регіонах України” (Варшава, Польща), проект реалізовувався за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі. Завдяки проекту 47 представників українських неурядових організацій локального рівня, представників регіональної влади, що працюють з громадськими організаціями та місцевих медіа (всього 4 групи), відвідали польські неурядові організації та мали можливість обмінятися досвідом;

§ 2007 рік реалізація проекту спільно з Східноєвропейським демократичним центром (Варшава, Польща) „Підтримка громадських ініціатив в Україні”, проект здійснювався за підтримки Національного фонду в підтримка демократії (NED);

§ 2007 рік реалізація проекту „Подолати корупцію у Вузах –подолати дракона в собі”, в рамках проекту „Гідна Україна. Завдяки проекту вдалося активізувати студентське середовище на боротьбу з поборами у Вузах та започаткування студентського руху „За гідну освіту”.

§ 2008-2009 реалізація проекту „Моніторинг вступної кампанії до вищих навчальних закладів”, в рамках проекту „Гідна Україна. Завдяки проекту активісти та волонтери організації здійснювали моніторинг вступної кампанії двох Вінницьких ВУЗів та опублікували звіти щодо процедур прозорості при вступі ВУЗів.

§ 2007 рік реалізація благодійного проекту „Табір доброї волі”, за фінансової підтримки „Мальтійської служби у Львові”. Під час табору, в якому взяли участь волонтери нашої організації було відбудовано соціальну лікарню в одному з найбільш депресивних сіл Вінниччини та встановлення там необхідної техніки для комфортного проживання 20 покинутих людей літнього віку, які не мають родичів і можливостей себе доглянути. Завдяки проекту навколо проблеми літніх людей активізувалася вся громада, яка допомагала у відбудові старого приміщення та встановлення необхідного обладнання для літніх людей.

§ Реалізація щорічного благодійного фестивалю „Музентропія – 2005, 2006, 2007, 2008, 2009”, завдяки якому збирались кошти для потреб найменш захищених категорій молоді та придбання обладнання і матеріалів центрам що ними опікуються. За ці роки фестиваль присвячувався таким темам, як: діти що рухаються на візках, діти-сироти, молодь, що хвора на аутизм та молодь що хворіє на ракові захворювання. Проект вже п’ятий рік поспіль підтримують різні донори (місцева влада, міжнародні організації, українські організації, місцевий бізнес та благодійні пожертви громадян).

§ 2008 рік реалізація проекту „Підтримка громадських ініціатив в Україні”. Проект здійснювався протягом 11-ти місяців у партнерстві з ГО „Товариство Лева” та ВГО „Спілка Української Молоді в Україні” за фінансової підтримки Національного Фонду в Підтримку Демократії (NED). Внаслідок реалізації проекту буласформована всеукраїнська мережа „Громадські ініціативи України”, яка на сьогодні має партнерів в 11ти регіонах України та позиціонує себе як єдина всеукраїнська мережа що цілеспрямовано займається локальними громадськими ініціативами з регіонів України включаючи малі міста та села. Партнерами мережі стали понад 80 локальних громадських організації.

§ 2009 рік реалізація проекту „Розвиток та підтримка інституту громадських ініціатив в Україні”. Проект здійснювався протягом 12-ти місяців у партнерстві з ГО „Товариство Лева” та ВГО „Спілка Української Молоді в Україні” за фінансової підтримки Національного Фонду в Підтримку Демократії (NED). В рамках цього проекту головна увага зосереджувалась в напрямку популяризації в Україні інституту місцевих громадських ініціатив, їх ролі в житті суспільства а також створенню на місцевому рівні між секторних коаліцій, дії яких були б направлені на розвиток громади.

§ 2009 реалізація проекту «Зміцнення потенціалу громадянської журналістики у Вінницькому регіоні». Проект здійснювався протягом 10 місяців 2009 року за фінансової підтримки посольства США в Україні. В рамках проекту було створено веб-ресурс громадянської журналістики, навчання пройшли понад 30 молодих людей що протягом року проводили журналістські розслідування та публікували свої матеріали як на веб ресурсі присвяченого громадянській журналістиці так і в регіональних медіа. Також було знято 10 телевізійних відеороликів соціальної реклами, що присвячені найбільш актуальним проблемам регіону.

§ 2009 рік спільно з агенцією подій АртПоле проведення міжнародного фестивалю етнічної музики і ленд-арту «АртПоле. Звуки і дії в Просторі». Фестиваль Відвідало більш як 30 000 осіб з понад 20 країн Європи, Азії та Америки. В рамках даного фестивалю, ВОМГО «Наше Поділля» відповідало за загальну організацію фестивалю, збір благодійних внесків що були призначені для Ситківецького будинку-інтернат, організацію волонтерської служби на фестивалі.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *