Легенди і міфи Буші. Відтепер і на велосипеді…

IMG_456630 та 31 липня, в самий розпал літа, команда волонтерів молодіжної організації «Наше Поділля» взяла участь у маркуванні нових велосипедних маршрутів в селах Буша, Слобода Бушанскька, Букатинка та ін.

Власне саме маркування це лише завершальний період довгої і кропіткої роботи, яка була проведена не байдужими людьми, які розвивають зелений туризм в цьому мальовничому куточку України.

Окрім маркування велосипедних маршрутів, волонтери також встановили одну велосипедну стоянку (парковку), яка стала вже другою. На таких велосипедних стоянках можна не лише відпочити, алей звіритись з маршрутом, почитати цікаві факти про місце в якому знаходиться веломандрівник.

IMG_4480

Що стосується маркування самих велосипедних маршрутів, то макет велосипедних вказівників був розроблений волонтерами молодіжної організації «Наше Поділля» (дякуємо Андрієві Барчуку) опираючись на кращий світовий та  український досвід, а саме виробництво вказівників маршрутів зайняло 2 доби.

IMG_4556Запрошуємо всіх, хто цікавиться вело мандрівками, історією,  або ж просто хоче добре провести вільний час серед неймовірних за своєю красою краєвидів.

Наразі вело мандрівникам пропонується три тематичні маршрути:

Козацький шлях (червоний) – с. Біла – с. Михайлівка – с. Дорошівка – Старий млин – Замкова вежа – Скельний Храм – Гайдамацький Яр (18.750 км, 94 % асфальтове покриття)

Перлина Поділля (зелений) – с. Біла – с. Гальжбіївка – Замкова Вежа – Скельний Храм – Гайдамацький Яр (19.220 км, 12 % асфальтове покриття)

Легенди і міфи Буші (синій) – с. Буша – Старий Млин – Цілюще джерело – Козацьке кладовище – Скельний крам – Замкова Вежа – Гайдамацький Яр  (12.500 км, 48 % асфальтове покриття) .

IMG_4531 IMG_4535

За складністю маршрути можна  класифікувати як «середньої складності» та «для початківців». Загалом же маршрути дуже добре підходять для родинного відпочинку на велосипедах в форматі туру «вихідного дня» з можливістю не лише познайомитись з унікальними ландшафтами та історією, але й відчути гостинність місцевих мешканців в садибах зеленого туризму.

Буша. Тут ера відкриттів триває!

{jcomments on} 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *