Музентропія – фестиваль, що об’єднує і допомагає

25 грудня відбулась поїздка волонтерів благодійного фестивалю «МузЕнтропія» та громадської організації «Наше Поділля» до Немирівської школи — інтернату ім. М.Некрасова. Завдяки благодійній ініціативі команди фітнес — клубу «Fit Curves», а також його активних відвідувачок та їх близьких, спільними зусиллями було зібрано чимало речей для дітей школи. У списку речей: одяг, взуття,ігри, пазли, м’які іграшки, набори для творчості… навіть санчата!
На кошти, виділені керівництвом фітнес-клубу(сума у розмірі 500 грн.) було додатково закуплено:
— баскетбольний м’яч
— волейбольний м’яч
— 2 комплекти для гри в бадбинтон 
— 2 скакалки 
На суму 200 грн., виділені невідомим благодійником із фітнес клубу « Fit Curves» були придбані фрукти для дітей.


Дякуємо Василю Горбовичу, із комп’ютерної фірми «Тех Стар», який подарував школі принтер.
Окрема подяка Аліні Грядченко із міжнародного благодійного фонду Керол Адамс «Діти – наша надія», яка люб’язно погодилась доставити волонтерів до Немирівської школи – інтернату і брала активну участь у спілкуванні з дітьми. Нею був вдало зімпровізований конкурс віршів і пісень серед учнів школи, який одразу допоміг нам влитись до компанії дітей. Веселий та карколомний твістер надзвичайно зацікавив дітей і примусив вигинатись, демонструючи акробатичні здібності гравців.
Варто відзначити, що завдяки Аліниній витримці і професійності у водінні авто була успішно подолана дорога назад, до Вінниці, оскільки погодні умови були вкрай несприятливими.
Велика подяка Вечірко Валентині Вікторівні, яка з запалом розказувала про і була своєрідним мостом між нами і дітьми. 
Ще раз дякую усім, хто допоміг створити маленьке продовження свята для тих, хто у новорічні канікули залишився в інтернаті.
Варто часом всім нам призупинитись, зробити видих, озирнутись навкруги і згадати, що окрім власного виру життя і звичного будення існують інші речі. Це ж так просто зробити хорошу справу, особливо, коли маєш однодумців, а й навіть коли сам, все одно можна бути героєм маленьких і приємних подій.

Оля Нагірняк,

волонтер фестивалю «МузЕнтропія»

ola{jcomments on}

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *