Транспортна реформа у Вінниці. Чи буде вона європейською?

ВОМГО «Наше Поділля» продовжує кампанію з впровадження у Вінниці системи точного часу відправлення громадського транспорту у Вінниці. 1-го лютого 2012 року ми звернулись до міського голови з нашими пропозиціями, серед, яких зокрема були такі:

  • – Необхідність впровадження нової інформаційної системи для пасажирів громадського транспорту, яка дасть можливість точно знати час відправлення громадського транспорту з кожної зупинки, особливо маршрутів, які мають великі інтервали руху;
  • – Як зробити транспортну систему міста зрозумілою не лише його мешканцям, але й туристам, в тому числі іноземним;
  • – Як мінімізувати втрати часу та грошей пасажирами при здійснені пересадок після запровадження нової транспортної системи.
  •  …і от нарешті, 28-го березня отримали відповідь. Сподіваємося, що Вінницька міська рада таки прочитала, наше звернення, а не просто банально зробила відписку, а слова «…вивчається можливість впровадження досвіду європейських країн разом з дотриманням вимог стандартів України при обладнані зупинок громадського транспорту», не стануть перепоною для інформування вінничан про час відправлення громадського транспорту з зупинки. І може колись настане такий день, коли нам не потрібно буде виходити за 10 чи 20 хвилин раніше на зупинку, щоб вчасно доїхати на роботу.
  • .

 vidpov{jcomments on}

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *