Малий та великий звіти про проведення благодійного фестивалю «Музентропія 2010. Слухай серцем»

http://myzentropia.vn.ua/wp-content/uploads/2010/07/me-300x192.png11 грудня 2010 року в приміщенні МПМ «Зоря» відбувся шостий благодійний просвітницький молодіжний фестиваль «МузЕнтропія 2010. Чути серцем», направлений на збір коштів для дітей з вадами слуху з Піщанської школи-інтернату.
Щороку фестиваль ставить перед собою ряд завдань, серед яких : підтримка молодих виконавців альтернативної музики, а також надання їм змоги виступити на великій сцені, поряд з уже відомими гуртами; виховання серед молоді міста почуття соціальної відповідальності та благодійності; позбавити жителів міста стереотипу щодо рок культури і показати її інший бік, шляхом залучення до доброї справи ; утвердження цінності прав та свобод людей, позбавлених слуху, шляхом проведення благодійного фестивалю у місті Вінниця, а також підтримка талановитої молоді Вінницького регіону та центральних областей України.
Бажання долучитися до фестивалю і тим самим допомогти у втіленні його доброї мети виявили 25 гуртів з 13 міст України. Гурти до участі обиралися об’єктивно, шляхом таємного голосування (при голосуванні волонтерам не була відома назва гурту і місто, яке він представляє, а лише представлено аудіо записи для прослуховування).
За результатами відбору музичними експертами участь у фестивалі «МузЕнтропія 2010. Чути серцем» взяли 8 гуртів, а саме: “Санні Брайт” (Вінниця), “Гапочка” (Київ), “К402” (Львів), “Фіолет” (Луцьк), “Серце Дженіфер” (Вінниця), “Факультет” (Дніпродзержинськ), “Варка” (Черкаси), “Роллікс” (Херсон). Почесним гостем фестивалю та ведучим був Сашко Положинський.
В організації заходу було задіяно більш ніж 20 волонтерів, що і робить вже шостий рік фестиваль унікальним. Вся робота, починаючи від самої задумки фестивалю, вибору актуальної проблеми, допомогти вирішити яку хотілося б, і аж до його реалізації та підбиття підсумків – це робота безкорисна робота добровольців – волонтерів, які і творять фестиваль Музентропія.
В рамках фестивалю також відбувалася фотовиставка «Чути серцем», де були представлені найкращі роботи учасників, що взяли участь у фотоконкурсі.


Під час фестивалю було зібрано 5966,78 грн., за які було придбано спеціальне навчальне обладнання для дітей з вадами слуху з Піщанської школи-інтернату, а також комп’ютерну техніку та комплектуючі для використання комплексу «Живий звук» , сканер, принтер, CD програвачі.
Слід зазначити і те, що на заклик волонтерів допомогти дітям з Піщанської школи-інтернату хто чим може, відгукнулися небайдужі мешканці міста та підприємці. Вони передали 3 комп’ютера на які згодом буде установлена програма «Живий звук», солодощі, а також зібрали для дітей одяг.
Долучилися до доброї справи і учні Стрижавської середньої школи. За їх ініціативи було проведено благодійну лотерею, а за отримані кошти придбано набори для творчості, які учні виявили бажання відвезти до інтернату особисто.
25 грудня 2010 року волонтери, музиканти, журналісти та учні здійснили поїздку до Піщанської школи-інтернату для дітей з вадами слуху для передачі техніки та наборів творчості. А також мали змогу познайомитись з тими на підтримку кого було влаштовано фестиваль.

 

Фестиваль «МузЕнтропія.Чути Серцем» дякує за підтримку компанії «Київстар» та програмі «DJUICE ГРАНТИ», ТРК «Еверест», підприємству «Панда» (торгова марка «Караван»), компанії Діолайт, Вінницькому заводу фруктових концентратів і вин, комунальному підприємству Вінницьке БТІ, ТОВ «Тестіфуд», ресторанам «Весела Скриня», «Art House», «TerraMarre», «Печена картопля», кав’ярні «Яся», а також «Ill Passo».
Також дякуємо всім інформаційним партнерам фестивалю, які інформаційно підтримують фестиваль багато років: медіа-корпорації RІА (газети «20 хвилин», «RІА»), газеті «33-й канал», «Газеті по-українськи»; телеканалам: ВДТ-6, ВІТА; радіо «Хвиля», «Такт» та «Місто над Бугом», «Юнік радіо», «Myradio»; молодіжної організації «Наше Поділля», порталу громадянської журналістики «Мій Подільський Майдан», агенції подій «АртПоле», музичному сайту «МузПростір», спільноти блогів про культуру «Сумно.ком», магазину «Мобі Дік».

Прес-служба ВОМГО „Наше Поділля” т 576616,

Повний звіт за результатами проведеного фестивалю можна завантажити тут: Великий Звіт 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *