Від сьогодні ВОМГО «Наше Поділля» готуватиме EVS волонтерів

logo_sve-300x231Сьогодні стало відомо про позитивне рішення SALTO EECA  про акредитацію нашої організації для підготовки та прийому волонтерів Європейської Волонтерської Служби (EVS). Щиро вітаємо всіх членів і волонтерів організації з цією важливою подією, а також запрошуємо скористатись можливостями, які надає EVS молодим людям.

Будь-ласка, якщо ви зацікавлені стати волонтерів в одній з європейських країн, контактуйте з координатором EVS програм Ярославом Геращенком ([email protected]) або ж з секретаріатом організації ([email protected]).

Водночас на наступних зборах організації, які відбудуться у вересні, будуть розглянуті можливіпропозиції, щодо запрошення волонтерів EVS до нашої організації{jcomments on}

Європейська волонтерська служба (EVS) – ця програма створена за підтримки Євросоюзу – Європейською молодіжною комісією і її основним завданням є підтримка міжнародного волонтерського руху серед молоді. Важливою метою її проведення є надання молодим людям можливості виявити та розвинути свої особисті якості через волонтерську активність на європейському та міжнародному рівнях, а також залучати молодь до діяльності, яка сприяє розвитку міжнаціональної дружби та розуміння . Окрім цього дана програма надає унікальну можливість у формі неформального навчання вдосконалити або здобути навички, які є важливими для особистісного, освітнього а також професійного розвитку. Цей неоціненний досвід зможе стати вагомим пунктом у вашому майбутньому резюме та надасть вам переваги при працевлаштуванні.

Отже, якщо ви прагнете побачити світ, зануритись в культуру і звичаї іншої країни, познайомитися з новими друзями і при цьому брати участь в суспільно-корисних заходах та дістати новий унікальний міжнародний досвід , тоді ця програма саме для вас!

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *