Про організацію

За 15 років існування організації відбулась досить серйозна зміна як самої організації так і її пріоритетів. Перші 5 років роботи організація більше приділяла уваги молодіжним проблемам, а також створенням можливостей для самореалізації молоді. За цей час організація започаткувала молодіжний фестиваль, стала співорганізатором одного з найбільших етнофестивалей, проводила велику кількість вуличних мистецьких акцій, як самостійно так і за участю партнерів.

Але починаючи з 2004 року організація все більше починає займатись проектами, які пов’язані з розбудовою громадянського суспільства та активізацією громад та громадян. В цей час організація долучилась до реалізації таких просвітницьких ініціатив, як «Час обирати» – спрямованого на активізацію молоді, що вперше голосуватиме до участі у виборах та проекту «Підтримка громадських ініціатив Вінниччини», який було започатковано спільно з Вінницьким обласним комітетом молодіжних організацій, ГО Скити та Вінницький прес-клубом.

З 2007 року організація все більше включається в роботу над розбудовою громадянського суспільства та залучення громадян до процесу прийняття рішень. У 2007 році Наше Поділля стає однією з організацій-засновниць мережі «Громадські ініціативи України», та починає адмініструвати її діяльність. 2009-2010 року займається моніторингом незалежного зовнішнього оцінювання та вступної кампанії. 2009-2011 ініціює проект « Мій Подільський майдан», що спрямований на розвиток в регіоні громадянської журналістики.

З 2011 року організація реалізує кілька міжнародних проектів, в основному з Польськими організаціями. Це зокрема ініціативи направлені на обмін досвідом діяльності регіональної НУО (спільно з Фондом Меркурій), а також ініціативи щодо розвитку громадянської активності на місцевому рівні (Фонд Освіта для Демократії).

В цей же час досить сильно почав розвиватись екологічний напрямок, направлений на екологічну освіту та започаткування екологічних кооперативів в школах, що територіально розташовані в сільській місцевості.

З 2012 року організація проходить акредитацію та починає роботу в волонтерських програмах програми Молодь в дії (Европейської волонтерської служби). Зараз можемо приймати до 2х волонтерів одночасно.

З 2013 організація є членом федерації неурядових організацій нижньої Сілезії – що дає досить великий ресурс започаткування співпраці між НУО України та Польщі.

Після 2014 року організація спільно з партнерами (Фонд освіта для демократії, Товариство Лева, Громадський сектор Євромайдану) реалізували проект «Виклики після Євромайдану – Громадський сектор в дії», який був спрямований на включення активістів до практичної роботи на користь місцевої громади.

В 2015 році спільно з польськими та українськими партнерами була ініційована велика програма на підтримку адміністративно-територіальної реформи (реформи децентралізації), яка діє і по сьогодні.