Про організацію

ГО «Наше Поділля» заснована мрійниками, що хотіли змінити світ у 2002 році. Зараз це команда активних та небайдужих людей, які об’єднались для здійснення позитивних змін в регіоні, країні та  світі. З часу створення ГО «Наше Поділля» самостійно та у співпраці з партнерами реалізувала багато цікавих та важливих ініціатив, зокрема: 5 благодійних  рок-фестивалі «Музентропія» (2005-2011), 2 фестивалі етнічної музики та лендарту «Подільські Шешори» та  «АртПоле» (2008-2009), програма підтримки громадських ініціатив в Україні (2008-2015)…а ще молодіжні обміни та навчальні візити за участю молоді з Вінниччини, навчальні програми з громадянської журналістики «Мій Подільський майдан», моніторинг зовнішнього незалежного оцінювання та вступу за його результатами до ВУЗів, навчальні програми для молоді, вчителів, депутатів, представників ОМС, конкурси малих грантів для громадських організацій та ініціатив з Вінницької та інших областей, інші заходи.

 

В даний час організація реалізує наступні ініціативи:

  • «Успішні локальні громади» – підтримка місцевих громад на шляху їх трансформації. В ході заходів лідери громад та активісти місцевих НУО навчаються застосовувати методи локального аналізу та використовувати їх при плануванні змін.
  • «Децентралізація на практиці – вчимось один від одного» – програма підтримки місцевих громад 4-х областей України. В рамках програми лідери громад мають змогу відвідати громади України в різних областей, а також навчитись використовувати методи локального аналізу при плануванні змін в громаді.
  • Екологічний центр в селі «Стіна», Томашпільського району, Вінницької області – місце зустрічі сільської та міської культур. Також це простір для екологічних експериментів, здійснення екологічного будівництва та практична перевірка моделі сталого розвитку громади.
  • «Зелена школа для активної громади» – екологічна ініціатива в сільських школах Вінницької та інших областей (всього більше 15 шкіл). Учні на практиці дізнаються про поводження з побутовими відходами, а ще заробляють на цьому кошти. ;
  • Ініціатива «Youthinsight» – волонтерська програма для молоді з різних країн, які через мікрофон, камеру та інші приладдя передають своє бачення міста Вінниця.
  • «Станція глибокого сортування в Донецькому університеті «Ecohope». Навчальна станція для студентів Донецького університету та всіх жителів міста Вінниця.

 

 ГО «Наше Поділля» з 2007 року є членом громадської спілки «Громадські ініціативи України», з 2013 року «Федерації неурядових організацій Нижньої Сілезії», з 2017 спілки Мережа ОГС «Місто Змістів».