Наше Поділля відкриває можливість познайомитись з Нідерландами. Dutch Club in Vinnytsia щочетверга о 17:00 – 18:30 в VinSmart ЦЕНТР!

[Українська версія нижче]

New countrie?
New culture?
New?
You can find answers on our new Dutch Club in Vinnytsia every Thursday at 17:00 – 18:30 in VinSmart ЦЕНТР!

Maud Vosters – the leader of the club told her impression:
“My first Dutch club went well. I was happy to see that a lot of people showed up and were activily participating. I didnt realise that the knowledge about the Dutch culture was very limited and not everyone knows the country (only when you say Amsterdam and weed). So I planned some debates about stereotypes, but it couldnt take place. Which was not a problem, only that I just had enough material for the lessons. So it was a good lesson for me. People seemed interesed in the cultureal stuff and language. So I will be focussing on both.”

Нова країна?
Нова культура?
Нове?
Ви можете знайти відповіді в нашому новому Dutch Club in Vinnytsia щочетверга о 17:00 – 18:30 в VinSmart ЦЕНТР!

Maud Vosters – ведуча клубу розказала свої враження:
“Мій перший голландський клуб пройшов успішно. Мені було приємно бачити, що багато людей з’явилися та активно брали участь. Я не усвідомлювала, що знання про голландську культуру дуже обмежені, і не всі знають країну (тільки коли ти говориш Амстердам і зілля). Так я думала зробити дебати про стереотипи, але це не відбулось. Це не було проблемою тільки тому, що у мене було достатньо матеріалів для уроків. І для мене це був хороший урок. Люди виявили зацікавленісь в культурі та мові, тому я зосереджуся на обох.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *