“YOUTHINSIGHT. ФЕСТИВАЛЬ АМАТОРСЬКОГО МЕДІА-ВИРОБНИЦТВА”

Організатор: Міжкультурна Молодіжна Студія (заснована Громадськими організаціями «Центр розвитку Пангея Ультіма» та «Наше Поділля»). Партери: UA:Вінниця (Медіа-партнер), молодіжний центр Квадрат, друкарня «Ідеї Успіху», бар BURO.


Час проведення: 15 червня, 2019 з 17:00 (до 22:00 у молодіжному центрі Квадрат із продовженням події dj-сет вечіркою у барі BURO).
Місце проведення: Молодіжний центр «Квадрат».

Ідея: «Youthinsight. Фестиваль аматорського медіа-виробництва» це щорічна мультидисциплінарна подія, котра збирає аматорів медіа-виробників міста Вінниця та гостей для презентацій та обміну на тему аматорського медіа-виробництва із вираженим міжкультурним компонентом. Міжкультурність забезпечує функціонування Основної Робочої Групи МКМС, котра складається із волонтерів навчальної програми European Voluntary Service та European Solidarity Corps Європейської Комісії.

Фестиваль аматорського медіа Youthinsight це щорічна подія, яка збирає молодь та любителів виробництва різноманітного медіа самотужки. Ця подія – міжкультурне свято, адже організатори фестивалю – волонтери європейської волонтерської служби та корпусу солідарності. У програмі: презентація відео волонтерів, відкритий простір (OPEN SPACE) показу відео-робіт усіх бажаючих, музичні та театралізовані виступи, фото-виставка та інші медіа та комунікативні заходи.

Програма заходу наповнена іншими культурними, розважальними та навчальними елементами як виступи музичних гуртів, перфоменси, обговорення на тему медіа, фото-виставка. Цьогоріч також заплановано презентувати перший міжкультурний журнал міста Вінниця – «MOZAЇKA», що є напрацюванням волонтерів МКМС.
Ціллю заходу є привернути увагу вінничан та молоді міста до аматорського медіа-виробництва, створити тематичну спільноту ентузіастів та активістів громадянської журналістики, а також стимулювати міжкультурний діалог у місті через процес виробництва медіа.

Цільова аудиторія: в основному молодь, особливо яка цікавиться міжкультурним спілкуванням у місті.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Посилання:
https://icyst.blogspot.com/
https://www.facebook.com/groups/youthinsight/
https://www.facebook.com/icyst.vin/

Відповідальні за подію:
Ярослав Геращенко, координатор проекту Youthinsight. [email protected]. +380976402756; Крістіна Кіцула, супервайзер міжнародних волонтерів основної робочої групи проекту. 0677086463;

Джошуа Рііл, волонтер European Solidarity Corps із Німеччини на базі ГО «Наше Поділля». 0976825113

Посилання на відео фестивалю сезону 2016-17 року роботи МКМС: https://www.youtube.com/watch?v=kFf1lP5xqqM

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *