Кампанія зі збору підписів за можливість купувати квитки на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» booking.uz.gov.ua

Так, так… не всі можуть сидячи вдома, або на роботі просто так зайти на офіційний сайт Укрзалізниці і купити залізничний квиток.  Як не дивно, але семі ті, кому здавалося б ця можливість потрібна найбільше цього зробити не можуть. Уявляєте, студенти наприклад можуть, а люди з інвалідністю ні.

Люди з інвалідністю, щоб купити квиток на поїзд повинні спочатку поїхати до найближчої залізничної каси (як правило це найближчий вокзал), а потім ще раз на вокзал, вже щоб вже поїхати! Саме так, студенти наприклад можуть купити квиток сидячи вдома вказавши номер свого студентського, а людина з інвалідністю, якій точно потрібно здолати більше перепон і сходинок на своєму шляху – не може. Інколи люди з інвалідністю долають десятки кілометрів, і потім ще стільки ж назад щоб просто купити квиток.

Просимо всіх небайдужих, будь ласка знайдіть 5 хвилин часу щоб зареєструватись на сайті петицій та підпишіть петицію Забезпечити можливість людям з інвалідністю купувати проїзні квитки на офіційному сайті ПАТ «Укрзалізниця» booking.uz.gov.ua

Крім того ви можете написати особисте звернення або від організації, або від себе особисто до керівника Уряду, профільного міністерства, або керівника Укрзалізниці…. або краще всім разом!!

Використовуйте всі можливі для цього інструменти: звернення, електронні звернення, листи, петиції.    За цим посиланням можна завантажити приклад листа до Уряду або ПАТ Укрзалізниця з проханням надати можливість людям з інвалідністю купувати квитки через офіційний сайт.

 

Разом зробимо цей світ справедливішим і добрішим до всіх!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *