Станція глибокого сортування ТПВ вже зовсім скоро з’явиться у Вінниці…але потрібна твоя допомога

Спільно зі студентами Донецького національно університету ім. Василя Стуса вже найближчим часом відкриється перша у нашому місті станція глибокого сортування твердих побутових відходів.

Станція знаходитиметься на території навчального корпусу №2 за адресою: вул. Академіка Янгеля, 4. На початковому етапі станція працюватиме один раз на тиждень з 9 по 17 годину і прийматиме посортовані і чисті побутові відходи як від студентів так і від вінничан і вінничанок, які  хочуть бути певними, що їхні ТПВ будуть перероблені і не потраплять на сміттєзвалище.

Наразі тривають роботи з облаштування станції, які виконуються силами студентів та активістами – прибирання приміщення, облаштування ємностей для збору різних фракцій, виготовлення інформаційних матеріалів, тощо.

На цей момент нам не вистачає 8-ми контейнерів для збору ТВП на 240 або 360 літрів. Звертаємось до всіх, хто може допомогти  – можливо у вас є контейнери, які ви не використовуєте, або Ваше підприємство може придбати один чи кілька таких або інших контейнерів. Ми будемо вдячні за будь-яку допомогу.  Якщо ви можете допомогти пишіть будь ласка адміністраторам  https://www.facebook.com/ecohope.online/ та https://www.facebook.com/vinmonp/

На станції  будуть окремо збиратись та в подальшому перероблятись наступні фракції:

 1. Картон
 2. Офісний папір
 3. Газети
 4. Книги
 5. Крейдований папір (журнали)
 6. PET прозорий і кольоровий
 7. Пластик від олії
 8. Пластик від молочних виробів
 9. Тетрапак
 10. Поліетилен
 11. «Шуршик» – упаковочна плівка, яка характерно “шуршить”, рветься і не тягнеться
 12. Цупкий пластик (пральні порошки)
 13. Метал  (консервні банки )
 14. Алюмінієві банки
 15. Прозоре скло
 16. Кольорове скло
 17. Кришечки
 18. Батарейки
 19. Паперові стаканчики
 20. Органічні відходи

Відповідно до наявних у нас даних про морфологічний склад ТПВ у Вінниці це понад 90% від всього побутового сміття.

Після збору, вся вторинна сировина буде передана на переробку українським підприємствам, а за виручені кошти студентське самоврядування університету планує придбати різні корисні речі для студентів.

Вже зовсім скоро відбудеться офіційний старт. Слідкуйте за нашими сторінками:  https://www.facebook.com/ecohope.online/ та https://www.facebook.com/vinmonp/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *